پورتال شهرداری شوشتر

پورتال شهرداری شوشتر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شوشتر

پورتال شهرداری شوشتر
پورتال شهرداری شوشتر

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ فروردین 25, 1398 ساعت 03:19 |

*ادامه تلاش ها برای بازگشت مردم به زندگی عادی در مناطق سیل زده شعیبیه شوشتر*

سرپرست شهرداری شوشتر از ادامه تلاش های شهرداری و دستگاه های امدادی برای بازگشت مردم به زندگی عادی در مناطق سیل زده خبر داد.

*به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر*، عباس اسکندری نیا ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی کارکنان شهرداری شوشتر در طرح نوروزی و همچنین امداد رسانی در مناطق سیل زده، گفت: طرح نوروزی، ماموریت خطیر و ارزشمندی است که شهرداری با هدف خدمت رسانی گسترده به مردم و مسافران بر عهده دارد.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری در مناطق سیل زده شهرستان، تصریح کرد: شروع سال جدید با وقوع سیلاب ویرانگر در برخی نقاط همراه بود که ماموریت مضاعف و مهمی را برای شهرداری به دنبال داشت.

سرپرست شهرداری شوشتر با بیان اینکه شهرداری شوشتر از این قابلیت برخوردار است که همزمان با ماموریت های ذاتی خود، ماموریت های دیگری را نیز در جهت خدمت رسانی به شهروندان انجام دهد، خاطرنشان کرد: تلاش های بی وقفه همکاران در امداد رسانی به مردم در مناطق سیل زده استان رضایت مردم و مسئولان را به دنبال داشته است.

ایشان در ادامه با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص لزوم بسیج همه امکانات در امدادرسانی به سیل زدگان، گفت: اهمیت خدمت رسانی در این مناطق اولی بوده و شهرداری شوشتر با کار جهادی و مضاعف،خدمات متنوعی به مردم مناطق سیل زده ارائه کرده است.

مهندس عباس اسکندری نیا خدمت بی منت در مناطق سیل زده شهرستان را لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب دانست و اظهار داشت: خدمت صادقانه به مردم افتخار شهرداری شوشتر بوده و ضمن اینکه اعتماد جامعه را نسبت به ما جلب می کند، پاداش بزرگی نزد خداوند خواهد داشت.
سرپرست شهرداری شوشتر در پایان با تاکید بر ادامه تلاش های شهرداری و سایر دستگاه های امدادی برای بازگشت مردم به زندگی عادی در نقاط سیل زده، گفت: اکیپ‌های اعزامی در این مناطق حضور خواهند داشت و در صورت نیاز مدت زمان فعالیت آنها برای خدمت به مناطق سیل زده تمدید خواهد شد.

https://sapp.ir/shoushtar.city

درباره نویسنده / عمومي روابط

[ همه نوشته های عمومي روابط → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین دیدگاه‌ها