پورتال شهرداری شوشتر

پورتال شهرداری شوشتر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شوشتر

پورتال شهرداری شوشتر
پورتال شهرداری شوشتر

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ فروردین 26, 1398 ساعت 03:14 |

*راه اندازی مجددباسکول کارخانه آسفالت شهرداری شوشتر*

سرپرست شهرداری شوشتر از راه اندازی مجدد باسکول ۶۰ تنی کارخانه آسفالت در شهر شوشتر خبر داد.

عباس اسکندری نیا اظهار کرد: احیای زیرساخت‌های عمرانی شهر شوشتر در دستور کار شهرداری شوشتر قرار گرفته است و از ابتدای ورود به عنوان سرپرست شهرداری شوشتر به دنبال درآمدزایی از زیرساخت‌هایی که شهرداری شوشتر مالکیت کامل آن را داشت بوده‌ایم.

وی افزود: در همین راستا با تشکیل کارگروه‌های فشرده عمرانی و فنی در شهرداری شوشتر پس از گذشت چندین سال از فعالیت کارخانه آسفالت، امکان سنجی در راستای توسعه درآمدی و ارتقای سطح کیفیت این کارخانه توسط کارشناسان بومی شهر شوشتر صورت گرفت.

سرپرست شهرداری شوشتر تصریح کرد: با امکان سنجی صورت گرفته این سیستم کاربردی به چرخه فعالیت مجدد خود بازگشت، این پروژه کوتاه مدت و زودبازده در این کارخانه با همت تلاشگران بومی راه اندازی مجدد شد و باسکول ۶۰ تنی این کارخانه امروز در چرخه عمرانی و فنی این کارخانه قرار گرفت.

اسکندری نیا با اشاره به اینکه صرفه جویی به‌ویژه در هزینه های جاری، عمرانی و فنی سرلوحه اجرای هر پروژه ای در سطح شهر شوشتر است گفت: این باسکول با کمترین هزینه ممکن راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: باسکول ۶۰ تنی کارخانه آسفالت شهرداری با قابلیت تناژ ماشین آلات سنگین و مصالح ورودی و خروجی آسفالت، آهن آلات و . . . در محل کارخانه اجرا شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی افزود: خوشبختانه این پروژه با تعامل و رویکرد جدید مجموعه شهرداری و شورای اسلامی اکنون مورد بهره برداری قرار گرفته و آماده خدمت رسانی به شهروندان شهر شوشتر و بخش های صنعتی میباشد .

درباره نویسنده / عمومي روابط

[ همه نوشته های عمومي روابط → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین دیدگاه‌ها