پورتال شهرداری شوشتر

پورتال شهرداری شوشتر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شوشتر

پورتال شهرداری شوشتر
پورتال شهرداری شوشتر

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اردیبهشت 30, 1398 ساعت 04:10 |

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر عباس اسکندری نیا بمناسبت ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز فرخنده را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان و رابطین روابط عمومی تبریک گفتند.

متن پیام شهردار شوشتر بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری مدظله العالی روابط عمومی آیینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر ارتباطات سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.
امروزه با پیشرفت و توسعه ی تکنولوژی ،جهان هستی بسیار کوچک می نماید.
پهنه ی کره ی زمین با وجود وسایل ارتباطی دیگر نه دهکده ای جهانی ، بلکه سالن همایش بزرگی شده است که همگان از احوال و کردار یکدیگر باخبرند.
دراین میان ،مهمترین نقش ارتباط دهندگی و تعامل را روابط عمومی ها ایفا می نمایند.
روابط عمومی های مستقر در سازمان ها ،نهادها وارگان ها منعکس کننده ی اعمال ،کارکرد و رفتار اجزای سازمان ها ی مربوطه هستند.
روابط عمومی های خوب ،نظام مند و به تعبیری صحیح تر ،علمی-اسلامی باید همانند آینه ای باشند که منعکس کننده ی درست و واقعی کارکرد ها باشند.همچنان که می دانیم آینه دارای خصلت هایی است که روابط عمومی ها نیز باید دارا باشند:
آینه ،هر چیز و جسم و شیء را به اندازه ای که هست نشان می دهد ،نه کمتر ونه بیشتر. نه کوچکتر و نه بزرگتر از اندازه ی واقعی آن آینه از هیاهو و جنجال پراکنی مبرّاست.
آینه اشکالات و نواقص ،مزایا و محاسن را به افراد می نمایاند البته به اندازه ی واقعی آن.
هر آینه از انعکاس حالات وافراد،برطرف شدن ایرادات و تقویت نقاط قوّت است.
بنا براین روابط عمومی اداره و سازمانی می تواند موفق باشد که همچون آینه ای شفاف عمل نماید.
اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران، کارشناسان و فعالان زحمت کش و سخت کوش روابط عمومی که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی، همسویی در جهت تحقق پیام روابط عمومی همدلی و هم‌زبانی فعالیت می‌کنند، تبریک و تهنیت عرض کرده، امیدوارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی‌ها باشد.

*عباس اسکندری نیا*
*شهردار شوشتر*

درباره نویسنده / عمومي روابط

[ همه نوشته های عمومي روابط → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین دیدگاه‌ها