پورتال شهرداری شوشتر

پورتال شهرداری شوشتر

پورتال اطلاع رسانی وارتباطات مردمی شوشتر

پورتال شهرداری شوشتر
پورتال شهرداری شوشتر

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ خرداد 27, 1398 ساعت 02:56 |

جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان شوشتر برگزار شد

جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان شوشتر با حضور فرماندار ، شهردار ، اعضای شورای اسلامی ، دادستان ، ریاست اداره ورزش و جوانان ، مدیر بازرسی ناحیه مقاومت بسیج، مدیریت آب شمال ، ریاست هلال احمر، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان شوشتر در محل صحن شورای اسلامی شهرستان شوشتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهراری و شورای اسلامی شهر شوشتر فرماندار کهن شهر شوشتر در این جلسه با تاکید بر پیگیری مصوبات جلسات و ارائه گزارش از سوی دستگاه های اجرایی شهرستان در خصوص مسائل و موانع موجود در حوزه سواحل اظهار کرد: دستگاههای اجرایی عضو ستاد بایستی با برنامه ریزی و اقدامات خود در این حوزه تلاش کنند مسافران و شهروندان از ظرفیت سواحل شهرستان به نحو احسن استفاده کنند.
شاهمرادیان نائب رئیس شورای اسلامی شهر شوشتر نیز در این جلسه گفت: در این خصوص شهرداری و اعضای شورای اسلامی پیگیری های لازم را انجام و با همکاری سایر اعضای ستاد اقدامات لازم را انجام خواهند داد تا سواحل به عنوان مکانی امن در دسترس شهروندان و گردشگران قرار گیرد و از ساحل نیز بتوانند بهره ببرند.

شهردار شوشتر در پایان جلسه به شرح عملکرد شهرداری و آمادگی خود را در جهت هر چه بهتر اجراء شدن مصوبات ستاد ساماندهی در حوزه سواحل اعلام نمود .

درباره نویسنده / عمومي روابط

[ همه نوشته های عمومي روابط → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

آخرین دیدگاه‌ها