جمعه ۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Friday 23rd July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

نصب تابلوهای نام خیابانها و کوچه های کهن شهر شوشتر

نصب تابلوهای نام خیابانها و کوچه های کهن شهر شوشتر

در ادامه کارهای خدماتی – رفاهی شهرداری شوشتر و به منظور شناسایی آسان تر مسیر خیابانها وکوچه ها، تابلوهای معرفی معابر در سطح شهر نصب گردید .

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر ،مصطفی خادم سیدالشهداء مدیر روابط عمومی شهرداری شوشتر با اعلام این خبر گفت: به منظور بهبود وضعیت شناسایی معابر و کوچه ها و همچنین دسترسی آسانتر و خدمات رسانی بهتر به همشهریان تابلوهای معرفی معابر و کوچه ها توسط پرسنل این اداره در سطح شهر در حال نصب می باشد .

مصطفی خادم سیدالشهداء ، با تاکید بر اهمیت عملیات انجام شده، تکمیل و ارتقاء خدمات رسانی مطلوب در راستای استفاده بهینه شهروندان را با اهمیت عنوان کرد و گفت : جهت اجرای موفق تر نصب تابلوهای معرفی خیابانها و داشتن نتیجه ای ارزنده تر برای نمود شهری زیبا ،همواره به همکاری ویژه شهروندان جهت نگهداری بهتر از تابلوهای نصب شده نیاز می باشد .

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group