شنبه ۲۹ام خرداد ۱۴۰۰ - Saturday 19th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

معاونت خدمات شهر شهرداری شوشتر: فرهنگسازی برای رفع سد معبر ضروری است

معاونت خدمات شهری شهرداری شوشتر با تاکید بر این که فرهنگسازی برای رفع سد معبر ضروری و الزامی است، اظهار داشت: سد معبر و قرار دادن اشیا در مکانهای عمومی نه تنها نظم شهری را مختل می کند و حق تردد از شهروندان گرفته می شود بلکه زیبایی شهر نیز از دست رفته و آشفتگی شهر را به دنبال دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر محمد علی غفلتی با بیان مطلب فوق گفت: شهرداری با هر اقدامی که منجر به برهم زدن نظم موجود در شهر می شود و کیفیت زندگی را کاهش می دهد، برخورد می کند و سد معبر از تخلفات شهری است که باعث بی نظمی در شهر می شود.
وی افزود: سد معبر و قرار دادن اشیا در مکانهای عمومی نه تنها نظم شهری را مختل می کند و حق تردد از شهروندان گرفته می شود بلکه زیبایی شهر نیز از دست رفته و آشفتگی شهر را به دنبال دارد.
معاونت خدمات شهری شهرداری شوشتر تصریح کرد: پارک اتومبیل در پیاده رو، قرار دادن میوه در پیاده رو، تخلیه نخاله های ساختمانی، پارک خودروهای فرسوده در معابر عمومی، نصب چادر در پارک، دوره گردی و دست فروشی و هر اقدامی که بدون مجوز استفاده از معابر را به همراه داشته باشد از مصادیق سد معبر هستند.

غفلتی تصریح کرد: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی جزء موارد اصلی است که شهرداری این مهم را در دستور کار خود قرار داده و امیدواریم با ادامه این روند شهروندان، مدیریت شهری را در حفظ نظافت معابر و رفع سد معبر یاری رسانند .

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group