دوشنبه ۱۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Monday 2nd August 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

برگزاری اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی نوروز ۹۹

برگزاری اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی نوروز ۹۹

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر ، جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان با حضور شهردار، ریاست و سایر اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولین و کارشناسان شهرداری و اصحاب رسانه در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر شوشتر برگزار شد.

در این جلسه در خصوص تقسیم‌بندی وظایف ستاد، ایجاد پورتال گردشگری جامع شهرستان، ایجاد کیوسک‌های اطلاع‌رسانی، تهیه و چاپ بروشور و نقشه شهر شوشتر و اماکن تاریخی مباحثی مطرح شد.

خط‌کشی معابر و روان‌سازی ترافیک، استفاده از ظرفیت نیروهای مردمی به منظور آموزش و معرفی بناهای تاریخی، برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی و معرفی اقامتگاه‌ها و کمپ ها و نصب تابلوهای راهنمای مسیر اماکن تاریخی و خوش‌آمدگویی شهر شوشتر از دیگر موضوعاتی بود که به آن پرداخته شد.

همچنین پیشنهاد گردید از مشارکت فعالین اجتماعی و هیئات مذهبی در معرفی و شناسایی شهر تاریخی شوشتر بهره گرفته شود و ساماندهی مراکز تفریحی و برنامه‌های سرگرمی برای گردشگران مد نظر باشد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group