پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ ۰۸/۱۱/۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹ |

شهردار شوشتر از پرداخت تدریجی حق سنوات معوقه کارگران شرکتی شهرداری در این هفته خبر داد و گفت: در حال به‌روزرسانی سنوات کارگران شرکتی هستیم.
به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر؛ اسکندری نیا شهردار شوشتر اظهار داشت: پرداخت سنوات به‌موقع کارگران جزو اولویت‌های شهرداری‌ست و بعضا مشاهده شده کارگران حدود قریب به ۹ سال از دریافت سنوات محروم بوده و در این امر تاخیر صورت گرفته است که با همت و تلاش پرسنل شهرداری و حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر از محل درآمدهای شهرداری به صورت تدریجی و با اولویت پرداخت آن دسته از کارگران که تاکنون حق سنوات دریافت نکرده اند ، پرداخت صورت خواهد گرفت .
شهردار شوشتر در پایان افزود : دستور پرداخت بخشی از مطالبات سنوات ۱۰۵ نفر از ۲۱۰ کارگران شرکتی در هفته جاری صادر شده و از کلیه پرسنل خدوم و زحمت کش شهرداری کمال تشکر و قدردانی را دارم و تمام توان و تلاش خود را در جهت رفاه پرسنل شهرداری به کار خواهیم بست.
مجموعه شهرداری ضمن سپاسگزاری از اعضای شورای اسلامی شهر شوشتر که با حمایت و همبستگی خود در کنار پرسنل شهرداری هستند برای همگی این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی را دارد.

درباره نویسنده / محمد باقر عباسی

[ همه نوشته های محمد باقر عباسی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد