دوشنبه ۱۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Monday 2nd August 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

اجرای نقاشی دیواری درسطح شهر شوشتر

در راستای زیباسازی دیوارهای قدیمی در سطح شهر عملیات بهسازی دیوارهای فرسوده واجرای نقاشی دیواری توسط واحد روابط عمومی شهرداری شوشتر شروع شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر مصطفی خادم سیدالشهدا مدیر واحد روابط عمومی با اشاره به اهمیت توجه به مقوله زیباسازی اظهار داشت: دیوار نگاری های سطح شهر شوشتر مدت ها بود که فرسوده شده بود و نیاز به بهسازی و طراحی مجدد داشت که در این راستا عملیات بهسازی و طراحی توسط این واحد شروع شده است.
مصطفی خادم سیدالشهدا با اشاره به وجود برخی دیوارهای قدیمی بد منظر در معابر شهری و لزوم ساماندهی و زیباسازی این دیوارهاگفت: این واحد درنظر دارد اکثر این دیوارهای بد منظر نقاشی و زیباسازی شوند.
به گفته این مسئول هدف از اجرای نقاشی بر روی دیوارهای شهرشوشتر زیباسازی شهر، جلوگیری از فعالیت‌های دیوارنویسی غیرمجاز و پاکسازی دیوارنویسی‌های قبلی است.
خادم سیدالشهدا در پایان گفت: نقاشی روی دیوارهای شهر علاوه بر جلوه بخشیدن به سیمای بصری شهری، از تکرار و یکنواختی شهر برای مردم جلوگیری می‌کند و شادابی و جذابیت محیط را در پی دارد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group