شنبه ۲ام مرداد ۱۴۰۰ - Saturday 24th July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

غبارروبی و گلباران مزار شهدا به مناسبت ایام الله دهه فجر

غبارروبی و گلباران مزار شهدا به مناسبت ایام الله دهه فجر

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر، به مناسبت ایام الله دهه فجر مزار مطهر شهدای هشت سال دفاع مقدس عطر افشانی شد.
در دهه مبارک فجر، عباس اسکندری نیا شهردار شوشتر،شاهمرادیان رئیس شورای شهر به اتفاق جمعی از مدیران ادارات شهرستانی و معتمدین محلی با حضور بر مزار شهدای گلگون کفن دفاع مقدس با آرمان‌های والای انقلاب تجدید بیعت کردند.
شهردار شوشتر هدف از این اقدام را بزرگداشت یاد شهدا عنوان کرد و تاکید نمود: همه ما موظف به پاسداشت آرمانهای مقدس آنان که همانا استقلال و آزادی است می باشیم .
وی غبار روبی از مزار شهدا را جلوه ای از سپاس همه هموطنان قدر شناس از افرادی دانست که با خون پاک خویش غبار ظلم و وابستگی را از چهره ایران زدودند​. در این مراسم مسئولین شهرستان با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه به روح والای شهدای شهدای ۸ سال دفاع مقدس ادای احترام کرده و یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group