شنبه ۲۹ام خرداد ۱۴۰۰ - Saturday 19th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا؛اماکن ورزشی شهرداری تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد

*شهردار شوشتر* از تعطیلی اماکن ورزشی خصوصی و دولتی شهرداری شوشتر از جمله زمین چمن های مصنوعی و روباز به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

*به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر ،* عباس اسکندری نیا افزود: بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و تاکیدات وزارت ورزش و جوانان و همچنین شیوع این بیماری طی هفته جاری و جلوگیری از انتشار آن در بین جوانان و نوجوانان لذا به تبعیت از این دستورالعمل تمامی اماکن ورزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

او با اشاره به اینکه سلامتی ورزشکاران، نوجوانان و جوانان برای ما در اولویت است، گفت: مکان‌های ورزشی به دلیل حضور متعدد افراد مکان‌هایی است که احتمال شیوع و واگیری این ویروس را بالا می‌برد.

اسکندری نیا اضافه کرد: از آنجا که سرعت شیوع ویروس کرونا از طریق ترشحات دهان و بینی و از طریق لمس سطوح بیشتر می‌شود و وسایل و تجهیزات ورزشی در زمین های ورزشی مشترک است بنابراین مراقبت ویژه‌ای می‌طلبد که در حین تمرینات بدنی و استفاده از وسایل ورزشی دچار این بیماری نشویم.

شهردار کهن شهر شوشتر با تاکید بر رعایت بهداشت فردی بویژه در حین ورزش از سوی ورزشکاران و مربیان، بیان کرد: شستن و ضد عفونی کردن دست‌ها، وسایل، تجهیزات، لباس، حوله، ساک ورزشی و دیگر وسایل مرتبط با ورزش برای پیشگیری از انتقال این ویروس از اهمیت بالایی برخوردار است.

او، کاهش هرچه بیشتر تجمع ورزشکاران را ضروری خواند و گفت: از آنجا که این ویروس سرعت انتشار بسیار زیادی دارد، لذا باید در کاهش ازدحام‌ها تلاش کرد و شمار اشخاص حاضر در یک محل مانند زمینهای ورزشی را کم کرد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group