جمعه ۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Friday 23rd July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

صدور پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شوشتر در پی سالگرد درگذشت علامه محمد تقی شیخ شوشتری

متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه ‌تعالی

با نگاهی گذرا در جهان معرفت و دانایی در ادوار مختلف تاریخی چهره هایی پدیدار می گردند که نقش تعیین کننده ای در تغییر جهت و مسیر عالم تفکر ایفا می نمایند.
علامه شیخ شوشتری ، از جمله محققین بودند که راه‌های نرفته و مسیرهای ناهموار را طی می کردند و به تعبیر دیگر، برای دیگران در امر تحقیق، جاده را صاف می کردند.
علامه شیخ شوشتری را باید چهره ای درخشان در تاریخ تفکر اسلام در ایران معاصر دانست که باید به درک او همت گماشت و به ابعاد، زوایا و دوایر متعدد و گسترده تفکرات او پی برد.

ایشان با باورعمیق به اعتقادات و عاملیت بی نظیر در عمل در توسعه معنویت و سعادت گام برداشت. نگاهی مختصر به آثار قلمی و گفتارهای کلامی ایشان حاکی از دیدگاهی جامع الاطراف به موضوعات مهم دینی است.

در سالگرد آن حادثه دردناک، از خداوند منان، مغفرت بی‌کران برای آن عالم جلیل القدر که باعث فخر عالم تشیع می باشد خواستاریم.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group