جمعه ۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Friday 23rd July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

آمادگی شهرداری برای تحویل ساختمان قدیم شهرداری در جهت ساخت موزه و همکاری با اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان شوشتر

شهردار شوشتر :

آمادگی شهرداری برای تحویل ساختمان قدیم شهرداری در جهت ساخت موزه و همکاری با اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان شوشتر
شهردار شوشتر گفت: آمادگی لازم را داریم تا از هفته آینده ساختمان قدیم شهرداری شوشتر را تحویل اداره میراث فرهنگی و گردشگری در جهت ساخت موزه برای شهرستان دهیم .

اسکندری نیا افزود : این ساختمان به عنوان بخشی از فضای خاطره ساز شهر شوشتر است و شهرداری نیز یکی از قدیمی ترین ادارات موجود در شهر شوشتر بوده و حفظ خاطرات آن برای ما اهمیت ویژه دارد.

او گفت: علی رغم اینکه احداث و تجهیز موزه جز وظایف ذاتی اداره میراث فرهنگی و گردشگری می باشد و با تمام مشکلات در زیر ساختهای نا مناسب سایت اداری ،شهرداری با همکاری و مساعدت شورای محترم شهر و احترام به خواسته شهروندان فهیم شهر شوشتر آمادگی در اختیار قرار دادن ساختمان شهرداری به اداره میراث پس از نشست و امضا توافق نامه ساخت موزه را دارد .
امیدواریم پس از تحویل کامل ، این ساختمان توسط اداره میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان یکی از موزه های بی نظیر احداث و تقدیم شهروندان شود.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group