شنبه ۲۹ام خرداد ۱۴۰۰ - Saturday 19th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونت خدمات شهر و مدیر روابط عمومی شهرداری شوشتر با رئیس جدید راهور شهرستان شوشتر دیدار کردند

شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونت خدمات شهر و مدیر روابط عمومی شهرداری شوشتر با رئیس جدید راهور شهرستان شوشتر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر؛ شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونت خدمات شهر و مدیر روابط عمومی شهرداری شوشتر در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و خدمات سرهنگ فارسی رئیس سابق راهور شوشتر ، انتصاب شایسته جناب سرهنگ رحیمی بعنوان فرمانده راهور شهرستان را تبریک عرض نمودند و از زحمات شبانه روزی کلیه پرسنل خدوم راهنمایی و رانندگی قدردانی کردند.

شاهمرادیان ریاست شورای اسلامی شهر شوشتر با اشاره به همدلی و همکاری مسئولان شهرستان شوشتر، افزود: پلیس راهور در ارتباط نزدیک و مستقیم با مدیریت شهری است ، و این دو مجموعه باید به صورت مستمر با هم در ارتباط باشند و با تشخیص اولویت های شهر، در جهت کاهش مشکلات شهروندان تلاش کنند.

اسکندری نیا شهردار شوشتر ابراز امیدواری نمود با تحکیم و تقویت همکاری های دو مجموعه مدیریت شهری و پلیس راهور در جهت بهبود ترافیک شهر، اقدامات اساسی صورت گیرد.
در این دیدار ،اعضای شورای شهر بر تعامل و همکاری فی مابین به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهر تأکید نمودند.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group