شنبه ۲۹ام خرداد ۱۴۰۰ - Saturday 19th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

شهردار کهن شهر شوشتر : عملیات اجرایی طرح تفکیک زباله از مبدا در شوشتر آغاز شد

شهردار کهن شهر شوشتر :

عملیات اجرایی طرح تفکیک زباله از مبدا در شوشتر آغاز شد

شهردار شوشتر از آغاز عملیات اجرایی طرح تفکیک زباله در شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر ، مهندس اسکندری نیا با بیان اینکه طرح تفکیک زباله از مبدا در شهر شوشتر در حال انجام است، گفت: تفکیک زباله از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا با این کار زباله های مرطوب که به ایجاد شیرابه کمک می کند کنترل و زباله های خشک مثل شیشه و کاغذ که قابلیت بازیافت دارند نیز جداسازی می شوند.

وی گفت: طرح تفکیک از مبدا به صورت محله محور انجام شده است اما تلاش می کنیم طرح های جدید در تمام مناطق اجرا شوند و در یک منطقه به صورت پایلوت جمع آوری مکانیزه نیز صورت گیرد؛ در حال حاضر با بازنگری این طرح در مراحل شناسایی پیمانکار هستیم و باید زیرساخت های خاصی وجود داشته باشد تا اجرایی شود.

شهردار کهن شهر شوشتر از شهروندان خواست به پویش های کاهش تولید زباله بپیوندند تا حجم تولید روزانه در شهر کاهش یابد و در پی آن محیط زیستی سالمتر برای آیندگان باقی بماند.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group