سه شنبه ۲۵ام خرداد ۱۴۰۰ - Tuesday 15th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

ادامه عملیات نصب تابلوهای شناسایی معابر در سطح شهر شوشتر

ادامه عملیات نصب تابلوهای شناسایی معابر در سطح شهر شوشتر

با هدف بهبود وضعیت شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان به معابر اصلی و فرعی عملیات نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری ادامه دارد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر ،
مدیر روابط عمومی شهرداری شوشتر گفت: این شهرداری در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم و سهولت در شناسایی آدرس معابر کوچه های سطح شهر که در گذشته مفقود یا معیوب شده اند را در دست اجرا دارد.

مصطفی خادم سیدالشهدا تصریح کرد: شهروندان در صورت شناسایی معابرنامگذاری نشده و یا نامناسب بودن اسم معابر می‌توانند با ارائه درخواستی موضوع را به این واحد اطلاع داده تا پس از بررسی‌های لازم نسبت به تهیه تابلو نامگذاری و یا تغییر نام معابر اقدام لازم صورت گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با تعیین نام و نصب تابلوهای نامگذاری خیابانها و کوچه ها بتوانیم بخشی از مشکلات شهروندان و همچنین دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادرسان در مواقع ضروری را رفع کنیم.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group