سه شنبه ۲۵ام خرداد ۱۴۰۰ - Tuesday 15th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی کهن شهر شوشتر به مناسبت حماسه ۹ دی

شهردار و رئیس شورای اسلامی کهن شهر شوشتر در پیامی، سالروز حماسه ۹ دی را تبریک گفته و آنرا تجلی شعور و بصیرت امت مسلمان ایران اسلامی عنوان کردند.

*به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر*
در پیام شهردار و رئیس شورای شهر آمده است: حماسه ۹ دی ماه میثاقی دوباره با ولایت و رهبری و پایانی بر ترفندها و تزویرهای دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بود. در این پیام حماسه عظیم ۹ دی سال ۸۸ با حضور گسترده بسیج مردمی در سراسر کشور را جوابی دندان شکنی به تمام یاوه گویی های بیگانگان دانسته و اعلام کرده اند: مردم آگاه، مؤمن و انقلابی و همیشه در صحنه کشورمان با حرکت تاریخی و به یاد ماندنی خود فریاد بر آوردند ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند. این حرکت انقلابی مردم ایران نشان می داد که این ملت با ایمان راسخ و اعتقادات محکم تر از گذشته همچنان که پیروزی ۸ سال دفاع مقدس را به نام خود ثبت کردند در میدان جنگ نرم و سایبری نیز با اقدام هوشمندانه نتیجه پیروزی را از آن خود خواهند نمود.
در ادامه این پیام ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر شوشتر اظهار داشتند که ایادی استکبار جهانی می پنداشتند که با حرکت های موذیانه در کشور ایران همانطور که در سایر کشورها انجام می دادند و با پیاده کردن انقلاب مخملی می توانند اهداف خود را محقق کند و ملت آگاه و متعهد ایران با تاسی از حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و رهنمودهای سرنوشت ساز مقام معظم رهبری تمام فتنه های دشمنان را خنثی کردند و این روز حماسی در تاریخ ایران هیچگاه فراموش نخواهد شد و ملت سرافراز ایران همچون گذشته در برابر تمام توطئه ها و فتنه های دشمنان ایستادگی خواهند کرد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group