جمعه ۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Friday 23rd July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

مهلت استفاده از تخفیفات کلیه عوارض شهرداری پایان بهمن ماه اعلام شد

با پیشنهاد شهرداری شوشتر و تصویب توسط کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهرشوشتر مهلت استفاده از تخفیفات کلیه عوارض تا پایان بهمن ماه سال جاری تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر ، عباس اسکندری نیا شهردار شوشتر گفت: شهرداری شوشتر بر اساس مصوبه شورای شهر و در راستای رونق و توسعه عمران و آبادانی شهر و همچنین رونق صنعت ساختمان تا ۲۵ درصد تخفیف کلیه عوارض ساختمانی را تا پایان بهمن ماه سال جاری در نظر گرفته است و این تاریخ قابل تمدید نیست.

وی با بیان اینکه شهرداری شوشتر در حال تدوین برنامه‌هایی برای ایجاد درآمدهای پایدار است، خاطرنشان کرد: پرداخت عوارض توسط شهروندان از جمله منابع درآمدی شهرداری است که این مهم از راهکارهای بهبود کیفیت زندگی شهری می باشد .

اسکندری نیا تأکید کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده در خصوص میزان تخفیف عوارض تا پایان بهمن ماه سال جاری به غیر از مصوبات فعلی، تخفیف عوارض دیگری اعمال نخواهد شد.

وی به همین دلیل از شهروندان خواست، دریافت پروانه ساختمانی خود را به روزهای پایانی سال موکول نکنند.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group