جمعه ۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Friday 23rd July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

با دستور شهردار شوشتر صورت گرفت پرداخت تدریجی حق سنوات معوقه کارگران شهرداری شوشتر

شهردار شوشتر از پرداخت تدریجی حق سنوات معوقه کارگران شرکتی شهرداری در این هفته خبر داد و گفت: در حال به‌روزرسانی سنوات کارگران شرکتی هستیم.
به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر؛ اسکندری نیا شهردار شوشتر اظهار داشت: پرداخت سنوات به‌موقع کارگران جزو اولویت‌های شهرداری‌ست و بعضا مشاهده شده کارگران حدود قریب به ۹ سال از دریافت سنوات محروم بوده و در این امر تاخیر صورت گرفته است که با همت و تلاش پرسنل شهرداری و حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر از محل درآمدهای شهرداری به صورت تدریجی و با اولویت پرداخت آن دسته از کارگران که تاکنون حق سنوات دریافت نکرده اند ، پرداخت صورت خواهد گرفت .
شهردار شوشتر در پایان افزود : دستور پرداخت بخشی از مطالبات سنوات ۱۰۵ نفر از ۲۱۰ کارگران شرکتی در هفته جاری صادر شده و از کلیه پرسنل خدوم و زحمت کش شهرداری کمال تشکر و قدردانی را دارم و تمام توان و تلاش خود را در جهت رفاه پرسنل شهرداری به کار خواهیم بست.
مجموعه شهرداری ضمن سپاسگزاری از اعضای شورای اسلامی شهر شوشتر که با حمایت و همبستگی خود در کنار پرسنل شهرداری هستند برای همگی این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی را دارد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group