شنبه ۲۹ام خرداد ۱۴۰۰ - Saturday 19th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

پیام تقدیر و تشکر شهردار و شورای اسلامی شهر شوشتر بمناسبت حضور با شکوه شهروندان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر ، مهندس اسکندری نیا شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر شوشتر در پیامی از حضور پر شکوه شهروندان ولایتمدار و انقلابی شوشتردر راهپیمای یوم الله ۲۲ بهمن ۹۸ تقدیر و تشکر کردند.

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

بسمه تعالی

در طلیعه چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران حماسه حضور مردم فهیم ، ولایتمدار و شهید پرور شوشتر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ، اوج تعهد و وفاداری آنها را به نظام مقدس جمهوری اسلامی به نمایش گذاشت .

شهروندان محترم شوشتر همزمان با خیل عظیم میلیونی مردم در سراسر کشور آمدند تا اعلام کنند که با تمام وجود به آرمان های حضرت امام (ره) وفادار ؛ و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب هستند .
مردم عزیز کهن شهر شوشتر نشان دادند که در طول چهل و یک سال گذشته با ایستادگی و مقاومت خود ، توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی را ناکام و این انقلاب با قدرت تر و مستحکم تر از گذشته به مسیر خود ادامه میدهد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group