سه شنبه ۲۵ام خرداد ۱۴۰۰ - Tuesday 15th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

تکذیبیه خبر هفته نامه راوی شوشتر با تیتر ویروس کرونا همچنان در پارک های شوشتر احساس می شود

🔸ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر به همه شهروندان محترم کهن شهر شوشتر

تکذیبیه خبر هفته نامه راوی شوشتر با تیتر ویروس کرونا همچنان در پارک های شوشتر احساس می شود

ضمن تکذیب خبر مذکور ،تعطیلی زمینهای ورزشی و پارکها بوسیله نیوجرسی در پی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد
به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان پارک ها بوسیله نیوجرسی بسته و زمین های ورزشی تعطیل شده اند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر ،
این عملیاتها به منظور جلوگیری از شیوع ویروس خطرناک کرونا در شهر صورت گرفته و به همین منظور تمام زمینهای ورزشی و پارکها تعطیل شدند تا از ابتلای شهروندان به این ویروس جلوگیری شود.
متاسفانه مشاهده گردیده برخی شهروندان اقدام به عبور از موانع ایجادی بصورت پیاده به داخل پارک می نمایند که این کار ضمن به خطر انداختن سلامت خود و دیگرهمشهریان و تخطی از حقوق شهروندی می باشد لذا ضمن تذکر و خواهش از این افراد دعوت به همکاری و رعایت حقوق دیگر شهروندان می کنیم.
همچنین در ادامه از کلیه شهروندان خواهشمندیم تا حد امکان از رفت و آمد در مکان های عمومی و پر تردد و همچنین سفرهای داخلی و بیرونی غیر ضروری خودداری کنند تا از شیوع این ویروس و بیماری ممانعت شود .
در پایان این تکذیبیه به رسانه‌ راوی شوشترتوصیه می گردد از تکثیر خبرهای کذب خودداری کرده و خبر درج گردیده با توجه به فعالیتهای شهرداری طی این چند روز تعطیلی شهر بازی و پارکها صورت پذیرفته و از جو دادن و پر بازدید بودن سایت خود با اینگونه اقدامات و نشر اخبار کذب و خلاف واقع جدا خوداری گردد و ضمن رعایت امانت کلام و اصالت خبرنگاری اخبار صحیح درج نمایند و در پایان اخلاق حرفه‌ای را رعایت و قبل از انتشار خبرهایی از این دست، صحت و سقم خبر را بررسی کنند.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group