سه شنبه ۲۵ام خرداد ۱۴۰۰ - Tuesday 15th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

پیام تبریک شهردار کهن شهر شوشتر به مناسبت روز ملی شوراها

متن پیام تبریک شهردار شوشتر به مناسبت روز ملی شوراها به شرح زیر است :
بسم الله الرحمن الرحیم
با تأسیس شورای اسلامی شهر فرایند واگذاری امور به مردم و نقش‌آفرینی آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، عینیت یافت و بیش‌ازپیش مشاهده شد .
شورائیان با وظیفه‌شناسی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه شهروند مدار، خالصانه و عاشقانه کوشش می‌نمایند و در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی قدم برمی‌دارند .
در همین راستا روز ملی شورا را به رییس محترم شورای اسلامی شهر شوشتر جناب آقای غلامعلی شاهمرادیان و اعضای تلاشگر آقایان سید محمد رضا حسینی مرعشی ، شاهین زلقی ، محمدحافظی ، علی اصغر صفرچی،اردشیر زنگنه و علیرضا چراغی که صادقانه و خالصانه تنها باهدف خدمت به مردم پا به عرصه حل مسائل و مشکلات شهری گذاشته اند تبریک عرض کرده و از درگاه احدیت برایشان عمری پر برکت جهت ادامه راه خدمت رسانی، خواستاریم .

عباس اسکندری نیا – شهردار شوشتر

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group