پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ ۰۱/۰۵/۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۲ |

شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونت خدمات شهر و مدیر روابط عمومی شهرداری شوشتر با رئیس جدید راهور شهرستان شوشتر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر؛ شهردار، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونت خدمات شهر و مدیر روابط عمومی شهرداری شوشتر در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و خدمات سرهنگ فارسی رئیس سابق راهور شوشتر ، انتصاب شایسته جناب سرهنگ رحیمی بعنوان فرمانده راهور شهرستان را تبریک عرض نمودند و از زحمات شبانه روزی کلیه پرسنل خدوم راهنمایی و رانندگی قدردانی کردند.

شاهمرادیان ریاست شورای اسلامی شهر شوشتر با اشاره به همدلی و همکاری مسئولان شهرستان شوشتر، افزود: پلیس راهور در ارتباط نزدیک و مستقیم با مدیریت شهری است ، و این دو مجموعه باید به صورت مستمر با هم در ارتباط باشند و با تشخیص اولویت های شهر، در جهت کاهش مشکلات شهروندان تلاش کنند.

اسکندری نیا شهردار شوشتر ابراز امیدواری نمود با تحکیم و تقویت همکاری های دو مجموعه مدیریت شهری و پلیس راهور در جهت بهبود ترافیک شهر، اقدامات اساسی صورت گیرد.
در این دیدار ،اعضای شورای شهر بر تعامل و همکاری فی مابین به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهر تأکید نمودند.

درباره نویسنده / محمد باقر عباسی

[ همه نوشته های محمد باقر عباسی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد