سه شنبه ۲۵ام خرداد ۱۴۰۰ - Tuesday 15th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

پیام تبریک شهردار ، رییس و اعضای شورای سلامی کهن شهر شوشتر به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک شهردار ، رییس و اعضای شورای سلامی کهن شهر شوشتر به مناسبت روز پزشک

شهردار ، اعضا و ریاست شورای اسلامی کهن شهر شوشتر در پیامی مشترک روز پزشک را به جامعه پزشکی تبریک گفتند.

متن پیام عباس اسکندری نیا شهردار و غلامعلی شاهمرادیان رئیس شورای شهر شوشتر که طی پیامی مشترک روز پزشک را به سفیدپوشان کشورمان تبریک گفتند، به شرح ذیل می باشد:

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء
جامعه ی پزشکی کشور بر خود می بالد که افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه ی توانایی و دانایی توشه گرفته از عِرق ملّی و میهنی در سودای تامین سلامت انسانها همت خویش را به کار گرفته اند و مجدانه تلاش می نمایند.
این سفیدپوشان در جنگ با ویروس کرونا، رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌اند.
اینجانبان با فرا رسیدن سالروز میلاد فخر ایرانیان و شهره جهانیان، حکیم و فیلسوف بزرگ ابوعلی سینا، این روز باشکوه را به تمام پزشکان تبریک عرض می نماییم.
امیدواریم همواره هدف عالی شفابخشی را که فطرت آشنای تمامی انسانهاست، سرلوحه تلاش بی وقفه خود نمایید تا دم مسیحایی موجود در روح قدسی عالم نیز، ملازم علم وخرد شما گشته و مقصود حاصل آید .

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group