سه شنبه ۲۵ام خرداد ۱۴۰۰ - Tuesday 15th June 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

پیام تبریک شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت انتصاب ریاست اداره ورزش و جوانان کهن شهر شوشتر

پیام تبریک شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت انتصاب ریاست اداره ورزش و جوانان کهن شهر شوشتر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر :
عباس اسکندری نیا شهردار شوشتر ، غلامعلی شاهمرادیان ریاست شورای اسلامی و سایر اعضای شورای شهر در پیامی انتصاب جناب آقای علیرضا شیخی دکانسید به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان را تبریک گفتند .

متن پیام ایشان به شرح ذیل است :

بسمه تعالی

برادر ارجمند

جناب آقای علیرضا شیخی دکانسید

با سلام و تحیات

انتصاب شایسته ی حضرت عالی بعنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان که نشان از توانمندی و شایستگی شما می باشد را تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.
پیش تر شاهد خدمات ارزشمند جنابعالی در مناصب دیگر شهرداری بوده ایم و رجای واثق داریم که در منصب جدید و در سایه دانش ، تخصص ، توانمندی و دلسوزی شما ، ورزش شهرستان به توسعه روزافزون دست خواهد یافت.

از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی و مجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان را مسئلت داریم.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group