پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ ۱۷/۰۹/۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۶ |

فراخوان دعوت به مشارکت مرحله سوم نوبت اول و دوم

شهرداری شوشتر به استناد مصوبه هیئت عالی سرمایه گذاری و مصوبه شماره ۲۷۵ به تاریخ ۹۹/۶/۳۰ شورای محترم اسلامی شهر شوشتر در نظر دارد جهت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات شهر شوشتر و شهرداری الکترونیکی پروژه احداث و بهره برداری از تونل ارتباطی برای برقراری ارتباطات شبکه فیبر نوری را از طریق مشارکت و سرمایه گذاری با بخش خصوصی به شرح ذیل اجرا نماید.
از کلیه شرکت های دارای مجوز FCP و علاقه مند به سرمایه گذاری در این بخش دعوت بعمل می آید جهت دریافت اسناد و مدارک فراخوان از تاریخ ۹۹/۰۹/۱۶ تا تاریخ ۹۹/۰۹/۲۶ به آدرس ساختمان مرکزی شهرداری شوشتر اداره امور سرمایه گذاری و مشارکت ها مراجعه نمایند.
مشخصات فراخوان :
۱-آورده شهرداری: ۱-۱ صدور مجوز حفاری به متراژ حدود ۱۳۰ کیلومتر در محدوده شهر شوشتر. ۲-۱ صدور مجوز و تخصیص فضا برای نصب کافوها،باکس،کابل،سابداکت و غیره. ۱-۳ صدور مجوز استفاده و تجاری سازی از ۱۳۰ کیلومتر کانال شهرداری شوشتر.
۲-آورده سرمایه گذار: ۲-۱ حفاری و ترمیم کانال های انجام شده جهت طرح و کلیه هزینه های مربوط به کانال های ارتباطی فیبر نوری و نصب دوربین های نظارتی و ایجاد سیستم منیتورینگ بنا به نیاز و درخواست شهرداری. ۲-۲ تهیه طرح توجیهی جامع و کامل (اقتصادی،مالی و فنی).
۳-نحوه مشارکت: نحوه مشارکت بر اساس روش B.O.L.T می باشد.
۴-زمان و محل تحویل پیشنهادها، روز یکشنبه ۹۹/۰۹/۲۹ از ساعت ۸ الی ۱۳ ،دبیرخانه حراست شهرداری واقع در ساختمان مرکزی.
۵-تضمین شرکت در فراخوان، مبلغ شش میلیارد ریال که بصورت ضمانت نامه معتبر بانکی در وجه شهرداری شوشتر و یا واریز وجه نقد به حساب ۰۱۰۵۹۰۰۶۲۰۰۳ بنام سپرده شهرداری شوشتر نزد بانک ملی شعبه بازار که می بایست در پاکت الف قرار گرفته و همزمان با سایر پاکتها تحویل سرمایه پذیر گردد.
۶-شرایط فراخوان:
*هیئت عالی سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری شوشتر در رد یا قبول پیشنهادات مختار می باشد.
*هزینه چاپ بعهده برنده فراخوان می باشد.
*چنانچه برندگان اول و دوم و سوم فراخوان حاضر به انعقاد قرارداد نشوند سپرده آنها به ترتیب ضبط خواهد شد.
*سایر اطلاعات و جزئیات مربوطه در اسناد فراخوان درج گردیده است.

درباره نویسنده / محمد باقر عباسی

[ همه نوشته های محمد باقر عباسی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد