دوشنبه ۱۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Monday 2nd August 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

پیام تبریک شهردار کهن شهر شوشتر به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر شوشتر

پیام تبریک شهردار کهن شهر شوشتر به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر شوشتر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر ،
عباس اسکندری نیا شهردار کهن شهر شوشتر در پیامی از حضور و شرکت شهروندان شوشتر در سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره‌ی شوراهای اسلامی شهر و روستا و کاندیدای شورای اسلامی شهر شوشتر  در عرصه انتخابات تشکر نمود و همچنین به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر شوشتر تبریک گفت.

پیام شهردار کهن شهر شوشتر به این شرح است:

بسمه تعالی

انتخابات نماد و جلوه مرد‌م‌سالاری در نظام اسلامی است که در عرصه‌های مختلف در دوران ۴۳ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی، ظهور و بروز ویژه‌ای داشته است. حضور مردم در طول دوران انقلاب پای صندوق‌های رای، همواره درخت انقلاب را بارورتر ساخته و بر شکوه و عظمت آن در پیشگاه جهانیان افزوده است.
مردم حماسه ساز و ولایتمدار کهن شهر شوشتر ، حضور آگاهانه و پر شور شما در پای صندوق های رای که از ساعات اولیه رای گیری تا آخرین لحظات ادامه داشت، تصاویری به یادماندنی در ذهن دوستان و دشمنان این خطه از ایران عزیز به جای گذاشت.

خداوند منان را شاکریم و بر خود لازم می دانم از مردم نجیب و شریفی که چنین حماسه آفریده اند و بار دیگر ایران و ایرانی را در جهان پرتلاطم امروز سربلند کردند و نیز تمام نیروهای دست اندرکار سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و پرسنل پرتلاش شهرداری شوشتر تقدیر و تشکر نمایم.
بدون شک استفاده مناسب از ظرفیت های فضاهای مجازی و الکترونیکی و حسینیه ها و مساجد به منظور بیان دیدگاهها و نقطه نظرات کاندیداهای محترم در ایام انتخاباتی و عدم استفاده بی رویه از فضا سازی های محیطی تبلیغاتی که به حفظ محیط زیست شهری کمک شایانی نمود، از اتفاقات میمون و مبارک این انتخابات بود.
اینجانب از تمام نامزدهای ششمین دوره شورای اسلامی کهن شهر شوشتر که در این عرصه حضور یافتند تقدیر و تشکر نموده و ضمن تقدیر و سپاس از اعضای گران‌مایه‌ی دوره‌ی پنجم، تبریک صمیمانه خود را به شما منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی کهن شهر شوشتر ، اعلام می‌دارم و امیدوارم در سایه هم افزایی و تعامل متقابل میان خادمین مردم در نهاد شورای اسلامی شهر و شهرداری، بتوانیم به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه شهری گام برداریم.

استمرار  موفقیت‌های شما را از درگاه حضرت حق خواستارم و امیدوارم ششمین دوره شورای اسلامی شهر شوشتر ، تسریع بخش روند عمران، آبادانی و پیشرفت شهر  گردد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group