پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ ۱۱/۱۰/۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰ |

⬅️اعضای شورای شهر و شهردار شوشتر در پیامی فرا رسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با مقام عظمای ولایت را گرامی داشتند.

📋در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

📜حماسه ۹ دیماه نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت. یوم الله ۹ دی،  روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، یادآور حماسه‌ای دیگر از امت مومن در شناخت نفاق دشمنان علیه نظام اسلامی بود که سعی در فتنه گری و ایجاد فاصله میان امت و ولایت داشتند روزی که نماد قدرت، ایستادگی، ولایت‌مداری و یادآور تجدید میثاق ملت ایران با آرمان های انقلاب و ولایت است.

✅بدینوسیله فرارسیدن ۹ دیماه که نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی و میثاق امت با ولایت است را تبریک می گوییم و یاد و خاطره سردار دل ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی می داریم و از همه مردم شریف، مومن و بصیر شهر شوشتر دعوت می کنیم تا در اجتماع بزرگداشت روز بصیرت و روز میثاق امت با ولایت که صبح پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح ۹ دی ماه در مسجد جامع شوشتر برگزار می شود، حضوری پرشور یابند.

◀️روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر

درباره نویسنده / محمد باقر عباسی

[ همه نوشته های محمد باقر عباسی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد