شنبه ۲ام مرداد ۱۴۰۰ - Saturday 24th July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

ملاقات مردمی شهردار شوشتر با شهروندان در راستای رسیدگی به مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع

ملاقات مردمی شهردار شوشتر با شهروندان در راستای رسیدگی به مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر ، ملاقات مردمی شهردار و شهروندان امروز دو شنبه مورخ سی و یک شهریور ماه در دفتر کاری ایشان برگزار شد.

 

شهردار کهن شهر شوشتر در ادامه برنامه های هفتگی ملاقات مردمی ، پیش از ظهر امروز پذیرای شهروندان فهیم بوده و پس از شنیدن مسائل و موارد مطروحه شهروندان با توجه به تنوع در خواست های شان، راهنمایی های لازم و مکفی را ارائه نموده و موارد مورد نیاز برای بررسی بیشتر به معاونتها و مدیران واحدهای مربوطه ارجاع داد.

در حاشیه این دیدار عباس اسکندری نیا شهردار شوشتر ، ضمن ابراز امیدواری نسبت به تعامل هر چه بیشتر شهرداری و شهروندان شوشتری در این دیدارها خاطر نشان کرد: من و همکارانم در مجموعه شهرداری شوشتر تمامی تلاش خود را در راستای خدمت رسانی ارزنده به شهروندان عزیز به کار خواهیم گرفت.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group