شنبه ۲ام مرداد ۱۴۰۰ - Saturday 24th July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشتر  در شش ماهه نخست سال ۹۹

عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشتر  در شش ماهه نخست سال ۹۹

پانصد و سیزده عملیات در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشتر انجام شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر ، مدیر عامل سازمان  آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شوشتر ، عملکرد شش ماهه نخست  سال جاری را تشریح کرد .

ایوبی اظهار داشت : یکی از مهم ترین اهداف این سازمان نجات جان و مال شهروندان در مواقع حوادث است.

این مقام مسئول گفت : با  توجه به اینکه حوزه فعالیت سازمان آتش نشانی محدوده شهر می باشد ولی بارها بیرون از محدوده حوادث مختلفی بوقوع پیوسته که بدلیل حس انسان دوستانه خودرو و اکیپ  امداد و نجات و آتش نشانی را به محل حادثه اعزام نموده ایم.

سید مهدی ایوبی با بیان اینکه از این تعداد عملیات انجام شده، ۳۹۴ مورد مربوط به عملیات های اطفای حریق بوده افزود: ۱۱۹عملیات امداد و نجات و سایر عملیات ها در سایر بخش ها حاصل تلاش آتش نشانان کهن شهر شوشتر در ۶ ماه گذشته بوده است.

مدیر عامل سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشتر ، در انتها از عموم شهروندان فهیم خواست نسبت به رعایت نکات ایمنی و تجهیز محل زندگی و محل کسب و کار خود به تجهیزات ایمنی از قبیل کپسول آتش نشانی اقدام نمایند تا انشالله شاهد هیچگونه حادثه ای نباشیم.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group