شنبه ۲ام مرداد ۱۴۰۰ - Saturday 24th July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

عملیات   نصب ست بازی کودکان در پارک شهید کجباف

عملیات   نصب ست بازی کودکان در پارک شهید کجباف

شهردار کهن شهر شوشتر گفت: در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی کودکان، ست های بازی پلی اتیلن در پارک شهید کجباف توسط معاونت خدمات شهری در حال نصب است .
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر
عباس اسکندری نیا با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به فرسودگی وسایل بازی در برخی پارک ها و ضرورت تامین ایمنی آنها معاونت خدمات شهری یک عدد ست وسایل بازی کودکان در پارک شهید کجباف نصب کرد .
وی تصریح کرد: این وسایل بازی به منظور توسعه و بهبود فضاهای عمومی جهت تفریح و بازی کودکان و سپری کردن اوقات فراغت خانواده ها نصب شده است.
اسکندری نیا خاطر نشان کرد: برنامه های شهرداری شوشتر در راستای ایمن سازی پارک ها و وسایل بازی کودکان ادامه دارد و در این راستا رویکرد مدیریت شهری تقویت امکانات و فضای سبز پارک ها است.

شهردار کهن شهر شوشتر همچنین از شهروندان فهیم وفکور و کودکان عزیز خواست تا در حفظ و نگهداری این وسایل کوشا باشند تا با آرامش کامل بتوانند اوقات خوبی راسپری نمایند.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group