جمعه ۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Friday 23rd July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

نصب المان لاتین کهن شهر شوشتر در ورودی شهر

نصب المان لاتین کهن شهر شوشتر در ورودی شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری شوشتر مهندس اسکندری نیا با اعلام این خبر افزود:  با توجه به اینکه سیمای ورودی شهر معرف شهر است و بازتابنده تحول و تاریخ شهر نیز به حساب می آید و نباید به ورودی ها صرفاً به عنوان منفذی برای ارتباط درون و برون شهر نگاه کرد، بلکه با طرحی مناسب یک ورودی برای شهر آن شهر برای ساکنانش هویت می یابد، و زنده تر نمایان میگردد.

وی در ادامه افزود :  ورودی هر شهر باید سبک و مصالح معماری در محل را معرفی کرده، صنعتی یا توریستی بودن شهر را نشان دهد. مبلمان ورودی هر شهر به عنوان المان ورودی شهر و در حالت کلی المان هویت آن شهر هستند.
در همین راستا شهرداری شوشتر ورودی کهن شهر شوشتر را با طراحی نام لاتین شهر انجام داده و آن را در ورودی شهر از سمت کلانشهر اهواز نصب خواهد کرد.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group