جمعه ۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Friday 23rd July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

مدیر روابط‌عمومی شهرداری شوشتر : تابلوهای بدون مجوز از سطح شهر جمع‌آوری می‌شود

مدیر روابط‌عمومی شهرداری شوشتر :
تابلوهای بدون مجوز از سطح شهر جمع‌آوری می‌شود

مدیر روابط‌عمومی شهرداری شوشتر گفت: تابلوهای بدون مجوز از سطح شهر شوشتر جمع‌آوری می‌شود .

به گزارش روایط عمومی شهرداری شوشتر مصطفی خادم سیدالشهدا ؛ از آغاز اجرای طرح ممیزی تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر خبر داد و گفت: به منظور حذف زواید بصری ناشی از نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز، اقدام به حذف تابلوهای بدون مجوز در سطح شهر خواهد شد؛ چراکه نصب تابلوهای تبلیغاتی در خیابان‌ها و معابر سطح شهر، آشفتگی‌های بصری زیادی به‌وجود آورده است .
وی با بیان اینکه بر اساس بند ۲۷ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی از وظایف شهرداری است، ادامه داد: پس از شناسایی و ثبت تابلوهای تبلیغاتی به مالکانی که بدون مجوز اقدام به نصب تابلو کرده‌اند اطلاع‌رسانی و اخطار کتبی مبنی بر کسب مجوز جهت نصب تابلوی خود داده می‌شود و در صورتی که نسبت به کسب مجوز جهت نصب تابلو اقدام نکنند، تابلوهای غیرمجاز بر اساس آیین‌نامه‌های قانونی توسط همکاران واحد اجرائیات شهرداری از سطح شهر جمع‌آوری خواهد شد .
خادم سیدالشهدا در ادامه عنوان کرد: واحد روابط‌عمومی به‌عنوان متولی تبلیغات شهری، طبق بند ۲۷ ماده ۵۵ شهرداری‌ها، مسئولیت دارد که بر این امر نظارت و رسیدگی کند که بر این اساس، چندی پیش به صاحبان مشاغل و اصناف شهر در مسیرهای مختلف در زمینه ساماندهی تابلوها اخطار و فرصتی داده شد تا در بازه زمانی مشخص، نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی تابلوها اقدام کنند و پس از اتمام مهلت مقرر، این سازمان، به جمع‌آوری این تابلوها و عناصر زاید می‌پردازد .
وی بیان کرد: واحد روابط‌عمومی شهرداری بعد از ابلاغ اخطاریه به واحدهای صنفی مبنی بر جمع‌آوری تابلو و میله تابلوهای غیرمجاز منصوبه در معابر سطح شهر و عدم توجه آن‌ها به ابلاغیه و اخطاریه‌ها، اقدام به برش‌کاری و جمع‌آوری تابلو و میله تابلوهای غیرمجاز خواهد کرد .
مدیر روابط‌عمومی شهرداری شوشتر تصریح کرد: بدیهی است در صورت عدم همکاری صاحبان مشاغل و اصناف در این زمینه، واحد روابط‌عمومی با همکاری واحد اجرائیات رأسا به این امر اقدام می‌کند و در این صورت، هزینه جمع‌آوری تابلوها نیز بر عهده صاحبان تابلو خواهد بود .

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group