جمعه ۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Friday 23rd July 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

اصلاحیه آگهی مناقصه احداث پارک ساحلی غرب رود کارون شوشتر(روبروی مرقد علامه شیخ )

اصلاحیه آگهی مناقصه احداث پارک ساحلی غرب رود کارون شوشتر(روبروی مرقد علامه شیخ )
در خصوص مناقصه عمومی شماره ۴۵/۵۳۶۹ مورخ ۲۹/۱۰/۱۳۹۹ لذا اصلاحات ذیل بعمل آمده است. از شرکت کنندگان دعوت بعمل می آید که جهت اخذ اسناد اصلاح شده به واحد قرارداد های شهرداری مراجعه نمایند.
۱-بند (د) ماده ۴ مبلغ ضمانتنامه۵% مبلغ اولیه پیمان میباشد که می بایستی در هنگام عقد قرارداد تحویل واحد مالی نماید و همچنین از مبلغ هر پرداختی به پیمانکار مبلغ ۱۰درصد به عنوان (تضمین حسن انجام کار) کسر ودر حساب سپرده نزد کارفرما نگهداری می شود(مواد۳۴و۳۵شرایط عمومی پیمان)
۲- بند ۲ ماده ۵ حذف گردید.
۳- بند ۳ ماده ۵ : فسخ تابع مواد ۴۶ یا ۴۸ شرایط عمومی پیمان میباشد.
۴- بند۴ ماده ۵: تعدیل بر اساس آخرین ضرائب ،بخشنامه ها ،دستورالعمل ها و شاخص های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد .
۵- بند ۹ ماده ۵ : با توجه به اینکه شروع عملیات موضوع قرارداد بیشتر عملیات حجمی و خاکی بوده لذا پس از انجام کار به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان سپس پیمانکار اقدام به تنظیم اولین صورت وضعیت و ارائه آن به شهرداری نموده و پس از تایید دستگاه نظارت قابلیت پرداخت خواهد داشت.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group