دوشنبه ۱۱ام مرداد ۱۴۰۰ - Monday 2nd August 2021

مهندس عباس اسکندری‌نیا شهردار شوشتر

الهی! آنچه ما خود کشتیم به بر میار و آنچه تو کشتی آفت ما از آن بازدار…
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
تصدی مدیریت بار گرانی است بر دوش انسان ؛ با نیت خیر خدمت به مردم و به امید همدلی میان مردم و مسئولین همچنان تلاش خود را در جهت شکوفایی هر چه بیشتر شهر به کار می بندیم تا در پیشگاه قادر متعال و مردم فهیم شوشتر سربلند باشیم

بازدید مشترک ستادی از مراکز معاینه فنی خودروها در شوشتر

بازدید مشترک ستادی از مراکز معاینه فنی خودروها در شوشتر

اعضای ستاد معاینه فنی شوشتر متشکل از نمایندگان شهرداری، محیط زیست و پلیس راهور از مراکز معاینه فنی خودرو در این شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر در این بازدید که به منظور نظارت بر عملکرد و ارزیابی انجام صحیح معاینات و بررسی میزان رعایت ضوابط، دستورالعملها و استانداردهای لازم انجام گرفت نمایندگان شهرداری، محیط زیست و پلیس راهور به صورت مشترک از دو مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و سنگین بازدید و تذکرات لازم را جهت رفع نواقص موجود به این مراکز ابلاغ نمودند.

دراین بازدیدها نحوه پذیرش و فعالیت و ارائه خدمات هر مرکز و صحت عملکرد دستگاه های سنجش آلایندگی و گواهی های کالیبراسیون کنترل و ارزیابی شد.

در شهرستان شوشتر دو مرکز معاینه فنی فعال خودرو به منظور ارائه خدمات مربوط به معاینه فنی وجود دارد که به صورت منظم و برنامه ریزی شده توسط ستاد معاینه فنی خودروها مورد ارزیابی های دوره ای قرار می گیرند.

© کلیه حقوق مادی و معنوی برای پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شوشتر محفوظ است. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.طراحی و توسعه ویروهاستنگ

Template Design:Dima Group