پایگاه اطلاع رسانی شهرداری
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

سخن سردبیر

... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ ۱۰/۰۲/۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۰ |

در آینه رسانه

رئیس شورای شهر شوشتر:شورای شهر شوشتر به دور از تنش شهردار را انتخاب می‌کند

رئیس شورای شهر شوشتر گفت: شورای شهر شوشتر به دور از هرگونه تنش شهردار شاخصی را برای احیای شهر انتخاب می‌کند.

محمد حسین پور محمدی در گفتگو با خبرنگار خوزنما اظهار کرد: شورای شهر شوشتر نمی‌خواهد که تحت تأثیر بعضی از فشارها و بحث‌های احساسی قرار بگیرد و به همین خاطر به دور از هرگونه تنش و فشارها، شهردار شاخصی را برای احیای شهر انتخاب می‌کند.

وی افزود: بعضی از شهرهای خوزستان برای چندمین بار شهردار معرفی شدند اما از سوی استانداری تأیید نشدند که شورای ششم شهر شوشتر نمی‌خواهد شاهد این اتفاق باشد.

پور محمدی بیان کرد: از رزومه‌های تحویل داده شده به شورا چند نفر رزومه لازم را برای تصدی مسئولیت شهردار شوشتر داشتند اما هنوز گزینه‌ها بررسی نشدند.

وی با اشاره به اینکه از ویژگی‌های شهردار شدن داشتن حداقل پنج سال مدیریت میانی است، افزود: در حال حاضر شاخص‌های یک شهردار برای شهر شوشتر توسط اعضای شورای شهر تعیین و انجام شده و در جلسات بعدی رزومه افراد بررسی می‌شوند.

نهضت آسفالت در مناطق محروم

رئیس شورای شهر شوشتر در خصوص اینکه یکی از اهداف شورای ششم نهضت آسفالت است، گفت: تا کنون در منطقه گاومیش آباد آسفالت انجام شده و در مناطق خانه سازی ۱۴ خیابان، سبز میدان ۴ خیابان و ۶۰ واحدی بنیاد مستضعفان در حال انجام است.

وی افزود: همچنین در مناطق بنه مهدی ۲ خیابان، گلزار شهدا ۳ خیابان، بلوار عمار ۳ خیابان، خیابان افتخاری در منطقه دروازه، کوی دلدل و خیابان شریعتی شرقی در یک ماه آینده آسفالت می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه آسفالت سازی مناطقی که آسفالت نامناسب نداشته و در سال‌های اخیر نادیده گرفته در دستور کار است، ادامه داد: جلسات متعددی در خصوص تأمین قیر آزاد به صورت پیوسته انجام شده است.

پور محمدی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از پارک‌های سطح شهر شوشتر احیا شدند، ادامه داد: پارک شهید خدری، پارک امام زاده عبدالله، صدف، شهید تقوی، پارک همت پور و نظایر آن از نظر وسایل و روشنایی احیا شدند.

وی با بیان اینکه در ۶ ماه اول شروع به کار شورای ششم خدمات زیادی در سطح شهر انجام شد، یادآور شد: در ایام عید نیز کارهای زیادی همچون روشنایی میادین، زیباسازی شهر، بازسازی فلکه‌ها و رنگ کاری و نظایر آن در سطح شهر انجام شد.

درباره نویسنده / محمد باقر عباسی

[ همه نوشته های محمد باقر عباسی → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد